אודות Jobit

logo_small_jobit

על Jobit

Jobit היא חברת השמה והעסקת כח אדם חדשנית המתמחה בגיוס עובדים בני דור ה-Y וה-Z.

ב-Jobit עוזרים לאלפי צעירים למצוא עבודה ולנהל את הקריירה שלהם, ובכך מסייעים למאות ארגונים בישראל לפתור בעיות גיוס מורכבות. באמצעות "המערכת החכמה של Jobit" – פלטפורה דיגיטלית מבוססת אינטיליגנציה מאלכותית – שממש "מדברת" עם המועמדים דרך הנייד, לחברה היכולת לבצע התאמה מדויקת בין דרישות התפקיד למועמד המתאים. במקביל לפעילות המערכת, ב-Jobit פועלים עשרות יועצי גיוס מקצועיים ומנוסים ב-4 מחלקות ייעודיות בהתאם לצרכי הגיוס. היועצים של Jobit מיומנים בניהול שיח נכון עם המועמדים, ובעלי היכולת לוודא את התאמתם הן לדרישות התפקיד והן לאופי החברה. מחלקות הגיוס של Jobit:
  • מחלקת הגיוס הכללית
  • גיוס לתפקידים זוטרים כמו: אנשי שירות ומכירה טלפוניים, אדמיניסטרציה, בק אופיס ומתמחה בגיוסי "מאסות"
  • מחלקת גיוסי מטה
  • בעלת מאגרים, ידע וניסיון בגיוס לתפקידים עסקיים כמו: אנשי פיתוח עסקי, מכירות שטח, אנליסטים, הנה"ח כספים ושכר, אנשי שיווק, מנהלי פרויקטים ועוד!
  • Jobit Law
  • תכנית חדשנית המאמצת את הידע, הכישורים ושיתופי הפעולה של Jobit על מנת לתת מענה גיוס ייעודי וייחודי לעולם הגיוס המשפטי.
  • מחלקת ההד הנטינג
  • מענה גיוס למשרות בכירים ולתפקידים בעלי אופי מורכב במיוחד.

השרותים שלנו

גיוס והשמה

באמצעות "המערכת החכמה של Jobit", מערך שיתופי הפעולה הייחודי וצוות המגייסים המנוסה שלהם, ב-Jobit נותנים מענה גיוס נכון ומדויק, הכולל את תהליך שיווק המשרות באופן מותאם לבני הדור הצעיר, איתור המועמדים ובניית מאגרים רלוונטיים, סינון ומיון מועמדים במעמד ראיון קפדני וליווי המועמד ובית העסק בתהליך הכניסה לעבודה. זאת על מנת לסייע ללקוחות שלהם למצוא את האנשים שבאמת מתאימים להם.

העסקת כח אדם

Jobit מתמחים במתן שירותי העסקת כח אדם ומעניקים ללקוחתיהם גמישות בתנאי ההעסקה. השירות כולל את כל תהליך גיוס המועמדים – איתור, סינון ומיון - ועד להעסקתם בפועל. ניתן לקבל שירותי העסקה לפרקי זמן ארוכים, פרויקטים ממוקדים, החלפות עובדים ועוד.

RPO – תהליכי גיוס במיקור חוץ

Recruiting Process Outsourcing, ניהול של תהליכי גיוס במיקור חוץ. השירות מותאם לצרכי הארגון החל מייעוץ וסיוע תפעולי, דרך תגבור במענה גיוס נקודתי עקב צרכים עונתיים ועד לניהול מלא של תהליכי הגיוס החל מניהול מקורות הגיוס, איתור, סינון ומיון המועמדים ועד לתחילת עבודתם בארגון. השירות ניתן בבית העסק (On-Site) או מחוצה לו – בהתאם לצרכי הארגון.

השותפים שלנו